Bireylerin gece hayatlarını daha güzel ve kusursuz geçirmelerini sağlamak için verdiğimiz vale hizmeti sayesinde, yolculuklarınızı daha güvenli hale getirmekteyiz. Özellikle alkol alan insanların araba kullanmalı tıbbi yönden oldukça tehlikelidir. Bu nedenle gece alınan içki ve eğlencenin verdiği yorgunluk yüzünden bireylerin daha sağlıklı bir şekilde evlerin ulaşmasını sağlayan vale hizmeti, ülkemiz de bir ilktir. Bu hizmet sayesinde bireyler, istedikleri an şoför arkadaşlarımızdan birini çağırabilir ve güven içerisinde istediği yere gidebilirler. Ayrıca, 24 saat hizmet veren şoför arkadaşlarımızı çağırabilirler.

 

Vale hizmeti, özelliklede hastası veya acil ulaşım ihtiyacı olan bireyler için çok sık kullanılmaktadır. Hizmetimiz sayesinde, birçok birey alkollü araç kullanmamakla beraber, gece eğlencelerini istediği saate kadar sürdürmektedir. Ayrıca, vale arkadaşlarımız, hızlı bir şekilde istenilen adrese ulaşmaktadır. Ulaşılan adreslerde bekleyen müşterilerimizin arabalarını ve canlarını şoför arkadaşlarımıza emanet edebilirler. Ayrıca tüm şoför arkadaşlarımız, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu konuda eğitim almış ve şoförlük konusunda profesyonelliği yakalamıştır. Vale hizmeti veren arkadaşlarımız, katlanabilir motorları ile müşterilerinin talep ettiği adrese gelmektedir. Ulaşım da motor kullanmaları, arkadaşlarımızın daha hızlı ve etkin hizmet vermesine sebep olmaktadır. Katlanan motorlar, müşterilerimizin aracına dikkatli bir şekilde yerleştirilmekte ve araca zarar vermesi önlenmektedir. Özellikle motorlar, kendi özel kılıfı ile araca konulmaktadır. Vale hizmeti, 7/24 verilmektedir. Çağı merkezimize yapacağınız şoför talepleri, anında karşılık bulmaktadır. Günün veya gecenin herhangi bir saatinde çağrı merkezimi arayabilir ve vale hizmeti talep edebilirsiniz.

 

Verdiğimiz bu hizmet karşılığında istenen ücret oldukça ekonomiktir. Ayrıca ödenecek tutar, yol uzunluğuna göre değişmektedir. Vale hizmeti veren arkadaşlarımız takım elbiseli bir şekilde karşınıza çıkmaktadır. Yani her şey resmi ve güven altında gerçekleşmektedir. İstediğiniz adrese geldiğiniz de, vale arkadaşımız aracınızı otoparka kadar getirmekte ve işlem sonrasında motorunu paketin çıkartıp yoluna devam etmektedir. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren bu projemiz sayesinde birçok birey, eğlenmenin özgürlüğünü çıkarmakta ve gece hayatının güvenli bir şekilde son bulmasını sağlamaktadır. Sizde alkol aldığınız anlarda araba kullanmak istemiyorsanız, vale hizmeti alabilir be bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir