16

Nis 2018

Vale Hizmeti

Hepimizin sıklıkla gerçekleştirdiği akşam gezmeleri ve gece eğlenceleri, oldukça renkli görüntüler ile geçmektedir. Aracımız ile gittiğimiz mekanlar, sahiller veya gece kulüpleri, günün stresini atmak için oldukça etkilidir. Ayrıca özelliklede gece gezmelerimizin olmazsa olmazı olan alkollü partiler sayesinde neşemizi buluyor ve keyifle eğleniyoruz. Ancak tüm bu güzel anlar ve gecenin bitiminde, gerek aldığımız alkol, gerekse yorgunluk hissi nedeni ile sağlıklı araç kullanma şansımız ok denecek kadar azdır. Özelliklede alkollü iken araç kullanmak hem kendi canımızı hem de bir başkasının canını riske atmaktadır. Aldığımız alkolün etkisi, sağlıklı bir şekilde düşünmemizi ve refleks hareketlerimizi kullanmamızı engellemektedir. Bu sebeple geliştirmiş olduğumuz vale hizmeti sayesinde, hem gece hayatınızı istediğiniz gibi geçirmenizi sağlıyoruz hem de sağlıklı bir şekilde evinize kadar ulaşmanızı hedefliyoruz.

Vale hizmeti, günün her hangi bir saatinde, içkili olduğunuz veya araç kullanacak enerjiye sahip olmadığınız anlarda, ofisimiz ile iletişime geçerek, size özel şoför gönderilme hizmetidir. İstanbul gibi kalabalık kentlerde araç kullanmak oldukça zor ve sıkıcıdır. Özellikle gece hayatımızın tam en güzel yerinde, sırf alkol almamak için eve gitmek zorunda kaldığınız anları yaşamamanız için geliştirmiş olduğumuz vale hizmeti sayesinde, müşterilerimizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde evlerine ulaştırmaktayız. Vale hizmetimiz, gündüz ve gece fark etmeksizin 7/24 aktif kalmaktadır. Vale hizmeti sayesinde kendinizi yorgun, bitkin veya hasta olduğunuz anlarda, size özel olarak gönderilen şoförlerimiz sayesinde ulaşım sorunlarınızı ortadan kaldırmaktayız.

Vale hizmeti hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse, müşterilerimizin her hangi bir sorun karşısında kendi araçlarını kullanamayacak kadar hasta veya içkili olduğu anlarda, bizler ile iletişime geçerek kısa bir sürede verdikleri adrese motorlu bir vale gönderilmektedir. Bu vale, sizi ve yanınızdaki bireyleri, kendi aracınız ile istediğiniz adrese kadar götürmektedir. Gecenin herhangi bir saatinde, hizmet büromuzu arayarak, bir vale isteyebilir ve güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz vale, en hızlı bir şekilde gelmekte ve sizi bekletmeden şoförlüğe başlamaktadır. Size özel vale hizmeti sayesinde, istediğiniz yere gidebilir ve kusursuz bir seyahat yaşayabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir